NASTAVAK UTRKE: Borussia Dortmund se vratila na čelo Bundeslige!

Nastavlja se utrka Bayerna i Borussije Dortmund za naslov prvaka. U susretu 29. kola njemačke Bundeslige Borussia je pobijedila Mainz s 2:1 i vratila se na vrh ljestvice.

Nakon katastrofalnog 5:0 poraza u derbiju Borussia je vratila vjeru navijačima da bi ipak mogla osvojiti naslov prvaka.

Domaćin je poveo u 17. minuti pogotkom Jadona Sancha, a isti je igrač sedam minuta kasnije zabio i za 2:0. Sve do same završnice Borussia je držala prednost, no Robin Quiason je u 83. minuti smanjio rezultat.

U posljednjim minutama gosti su pokušali izjednačiti, ali se Borussia uspješno obranila. Borussia se ovom pobjedom vratila na vrh Bundeslige s dva boda više od Bayerna, no i utakmicu više.

Kovačeva momčad u nedjelju nema pravo na kiks protiv Fortune Düsseldorf koja je uspjela uzeti bodove u prvoj utakmici na Allianz Areni.