Nastavak utrke za Barcelonom: Atletico Madrid u završnici srušio Gironu!

Nogometaši Atletico Madrida pobijedili su Gironu s 2:0 u sklopu 30. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Girona je pružila sjajan otpor favoriziranim domaćinima, ali ipak, nije bilo dovoljno. Nakon brojnih promašaja Jorgandžije su do vodstva došle u 76. minuti kada je Diego Godin zabio glavom za 1:0.

Pomoćnik je pokazao na zaleđe, a glavni sudac zaustavio igru. Nakon konzultiranja s VAR-om, utvrđeno je da je pogodak Urugvajca regularan i igra je nastavljena.

Konačan rezultat postavio je Antoine Griezmann u četvrtoj minuti sudačke nadoknade kada je lobovao vratara gostiju.

Atletico je s današnja tri boda povećao razliku u odnosu na Real Madrid na pet bodova, a smanjio zaostatak za vodećom Barcelonom na sedam bodova.