NBA: Fenomenalni Bucksi, Raptorsi razbili Lakerse, Netsi slavili protiv Sixersa!

Milwaukee Bucksi razbili su najugodnije iznenađenje dosadašnjeg dijela NBA sezone, Sacramento Kingse. Toronto Raptorsi su pobijedli Los Angeles Lakerse usred Staples Centra.

Milwaukee Bucksi srušili su klupski tricaški rekord pogodivši čak 22 trice! Bucksi su sjajnom obranom te preciznim šutom briljirali protiv najvećeg iznenađenja dosadašnjeg tijeka sezone, Sacramento Kingsa.

Najbolji igrač utakmice ponovno je bio Giannis Antetokounmpo s drugim triple-double učinkom sezone od 26 poena, 15 skokova i 11 asistencija. Justin Jackson bio je najbolji kod Kingsa s 22 poena.

Toronto Raptorsi su pregazili LA Lakerse u prvoj četvrtini. Raptorsi su u jednom trenutku prve dionice poveli 41:10, što je za Lakerse najteži poraz u jednoj četvrtini kada je riječ o čitavoj povijesti NBA lige.

Utakmicu života odigrao je Serge Ibaka pogodivši prvih 14 pokušaja prema košu za ukupno 34 poena (rekord karijere), a dodao je i deset skokova. Kyle Lowry pridodao je 21 poen i 15 asistencija za Raptorse koji su vodeća momčad Istočne konferencije.

Philadephia Sixersi doživjeli su najteži poraz sezone u Brooklynu od domaćih Netsa. D’Angelo Russell i Rondae Hollis-Jefferson s po 21 poena predvodili su pobjednike, dok je kod Phile najbolji bio Ben Simmons s 20 poena i 12 skokova.