NE IDE BEZ DRAME: Real iščupao pobjedu protiv Levantea!

Nogometaši Real Madrida pobijedili su Levante u susretu četvrtog kola španjolske Primere na svom Santiago Bernabeu rezultatom 3:2 (3:0).

Real je odigrao sjajno prvo poluvrijeme. U 25. minuti Benzema zabija za 1:0, a samo šest minuta kasnije Francuz ponovno poentira. Brazilac Casemiro pogađa za visokih 3:0.

Na samom početku drugog dijela na 3:1 smanjuje Realov igrač na posudbi Borja Mayoral. Zidane je u 60. minuti ubacio debitanta Hazarda umjesto Casemira te Militaa umjesto Ramosa i odmah su se pojavili problemi.

Realova obrana je djelovala nesigurno što koristi Melero u 75. minuti i smanjuje na 3:2. Ipak, do kraja susreta je Zidaneova momčad sačuvala prednost i osvojila važna tri boda.

Madriđani su u novu sezonu krenuli s pobjedom i dva remija. Nakon ove pobjede, Real ima osam bodova, dok je Levante ostao na šest bodova.

‘Kraljevski klub’ gostuje u srijedu kod Paris Saint-Germaina u sklopu prvog kola Lige prvaka.