Ne kupuje Bayern bilo šta: Fantastičan pogodak mladog Renata Sanchesa

U prvom četvrtfinalnom dvoboju na Euru u Francuskoj, reprezentacija Portugala je slavila pobjedu protiv selekcije Poljske poslije penala, a rezultat nakon 120 minuta igre je bio 1:1.

Robert Lewandowski je već u drugoj minuti za vodstvo Poljske. Kamil Grosicki je poslao loptu u šesnaesterac, a Lewandowski je bio spreman u sredini kaznenog prostora te je poslao loptu u mrežu uz lijevu stativu.

U 33. minuti Portugalci su uzvratili udarac. Sanches je sjajno pucao s ruba kaznenog prostora nakon što ga je poslužio Nani, a lopta je u putanji malo okrznula Maczynskog. To mu je prvi pogodak za Portugal i treći je najmlađi strijelac na svim Europskim prvenstvima.

Nakon što ni u produžecima nije bilo golova pristupilo se izvođenju jedanaesteraca, gdje su prisebniji bili Portugalci i plasirali se u polufinale Eura. Tragičar kod Poljaka je bio Blaszczykowsi koji jedini nije pogodio sa bijele tačke.