Ne odustaju ni ‘Rossoneri’: Igrači Milana savladali Genou na San Siru i tako ponovo sjeli na tron Serie A

Momčad Milana je u 33. kolu talijanske Serie A na San Siru upisala trijumf nad Genovom rezultatom 2:0.

Izabranici Stefana Piolija su odlično otvorili utakmicu. Rafael Leao već u 11. minutu susreta sjajno koristi asistenciju Kalulua za prednost domaćih.

Ostatak prvog poluvremena nije nam donio skoro ništa. Bilo je nekih šansi, no sve je izgledalo dosta “siromašno”, pa se na odmor otišlo sa rezultatom od 1:0.

Drugih 45 minuta utakmice donijelo je nekoliko pokušaja sa obje strane. No, gosti nisu mogli konkretnije ugroziti gol ‘Rossonera’, da bi u 87. minutu Messias pogodio za konačnih 2:0.

Milan se tako vratio na lidersku poziciju Serie A sa 71 bodom na svom kontu i utakmicom više od Intera, dok je Genoa 19. i vodit će grčevitu borbu za opstanak.