Nema Ronalda, nema problema: Moise Kean donio pobjedu Juventusu!

Juventus je u Torinu slavio protiv Empolija s 1:0 u sklopu 29. kola talijanskog nogometnog prvenstva. Jedini pogodak na utakmici postigao je Moise Kean u 72. minuti susreta.

‘Bianconeri’ sada imaju ogromnih 19 bodova prednosti ispred drugoplasiranog Napolija, uz utakmicu više, dok se Empoli s 25 bodova grčevito bori za ostanak u Serie A.

Kao što je bilo očekivano, Cristiano Ronaldo je zbog lakše ozljede propustio susret protiv Empolija. Njegovu poziciju popunio je Rodrigo Bentancur, a u nastavku susreta 1′-godišnji Moise Kean.

Talentirani Talijan je samo tri minute nakon ulaska u igru zatresao mrežu Empolija i donio veliko slavlje Juventusovim navijačima. Keanu je ovo bio treći pogodak u posljednje tri utakmice za reprezentaciju i klub.

Do kraja susreta rezultat se nije mijenjao, a ‘Bianconeri’ slave novu pobjedu koja ih je gurnula korak bliže tituli.