NEMILOSRDAN: Messi iskalio bijes na nemoćnoj Nikaravgi!

Argentina je rano jutros odigrala meč u sklopu prijateljskih susreta kada su u pitanju reprezentativne obaveze. “Stradala” je selekcija Nikaragve rezultatom 5:1.

Svoje veče imao je Leo Messi. Napadač Barcelone strijelac je dva pogotka, od kojih se posebno ističe onaj prvi, kada je sav bijes od ove sezone “iskalio” na ruku na srce nemoćnim protivnicima.

U 37. minutu susreta majstor je u prepoznatljivom prodoru nanizao par protivničkih igrača i matirao golmana, a snimak njegove bravure viralan je.

Samo minut nakon prvog, Messi je postigao još jedan pogodak. Dobro je pratio igru i odbijeni udarac Aguera pospremio iza leđa Lorentea.

Odmah na početku drugog poluvremena na njegovo mjesto je ušao Dybala, a za Argentinu su pogađali još Martinez u dva navrata, kao i Pereyra. Za Nikaragvu strijelac je bio Barrera sa jedanaest metara.