NEPROCJENJIVO: Simeoneova reakcija nakon pogotka Messija govori više od tisuću riječi!

U derbiju 15. kola španjolske La Lige nogometaši Barcelone su na gostovanju pobijedili madridski Atletico s 1:0. Gol vrijedan tri boda postigao je Lionel Messi u 86. minuti.

Messi je u 86. minuti maestralno pogodio za minimalnu pobjedu Barcelone. Argentinac je odigrao odličan dupli pas s Luisom Suarezom na rubu kaznenog prostora, a onda preciznim udarcem matirao Jana Oblaka.

Cijelu akciju pratila je zanimljiva reakcija Diega Simeonea, a na kraju je temperamentni trener Atletica mogao samo zapljeskati svom čudesnom sunarodnjaku.

‘Cholo’ je nakon utakmice na poseban način prokomentirao Messija:

Smatram da je moja momčad dala sve od sebe, napravili su sve što sam od njih tražio. Messi? Golčina. Kada je utakmica izjednačena, on ima tu sposobnost da iskoristi najmanji prostor koji mu protivnik omogući. Kada se suočite s Messijem, možete samo pljeskati.