Nestvaran preokret Bologne: Od 3:1 do 3:4 protiv Brescie!

Nogometaši Bologne gostovali su kod povratnika u Seriju A, ekipe Brescie i u susretu prepunom pogodaka i šansi slavili rezultatom 4:3.

Poveli su fudbaleri povratnika u najviši rang u 10. minuti, strjielac je bio stariji brat Alfredo Donnarumma, stariji brat Gianluigija. Samo devet minuta kasnije, Donnarumma se ponovo upisuje u listu strijelaca i Bologna je imala dva gola zaostatka.

Uspjeli su smanjiti deficit u 36. minuti, strijelac je bio Bani, na asistenciju Sansonea. Ipak, novi šok za goste samo šest minuta kasnije, Cistana strijelac, Brescia je povela sa 3:1.

Gosti koriste činjenicu da je Bresica ostala bez igrača pred početak poluvremena. Igrao se 56. minut kada je iskusni Rodrigo Palacio smanjio na 3:2, da bi samo četiri minute kasnije Andrea Poli poravnao rezultat.

U 80. minuti još jedan gol postigao sjajni Ricardo Orsolini za nestvarni preokret Bologne koja je nakon ove utakmice na drugom mjestu Serie A.