KAKAV MAJSTOR: Neuer se poigrao s protivnikom!

Njemačka nogometna reprezentacija upisala je pobjedu 2:0 na gostovanju kod Bjelorusije susretu trećeg kola kvalifikacija za Europsko prvenstvo.

Njemačka je lakoćom stigla do vrijedne pobjede uz po jedan gol u svakom poluvremenu. U 13. minuti stigla je do vodstva preko Leroya Sanea, a pobjedu je potvrdio Marco Reus u 62. minuti susreta.

Međutim, potez utakmice napravio je vratar Njemačke Manuel Neuer. ‘Jedinica’ Elfa poznata je po tome što voli aktivno sudjelovati u igri, a na susretu protiv Bjelorusije izveo je sjajan dribling.

U prvom poluvremenu imao je duel s Yurijem Kovalevom. Bjelorus je prvi stigao do lopte, ali mu je Neuer lako oduzeo, no nije je želio izbaciti, već se odlučio na seriju driblinga.