NEUNIŠTIV, NAJBOLJI! Modrić protiv Bayerna srušio nestvaran rekord, Hrvatu u leđa gleda legenda svjetskog nogometa

Real Madrid je u prvoj utakmici polufinala Lige prvaka remizirao u Minhenu protiv Bayerna rezultatom 2:2, pa Madriđani imaju dobar rezultat pred revanš u prijestolnici Španije.

Prošle noći na Allianz Areni u startnoj postavi ‘Kraljevskog kluba’ nije bilo hrvatskog reprezentativca Luke Modrića, koji je šansu za igru dobio tek u nastavku meča.

Naime, Modrić je u 75. minutu susreta zamijenio Judea Bellinghama u veznom redu gostujuće momčadi i tako upisao novi nastup u dresu Reala, ali i postao rekorder.

Radi se o tome da je nevjerovatni 38-godišnjak najstariji nogometaš Real Madrida svih vremena koji je zaigrao na jednoj utakmici najelitnijeg klupskog takmičenja, Lige prvaka.

Hrvat je to napravio sa 38 godina i 234 dana na leđima, te je tako oborio prethodni rekord legende svjetskog nogometa, Ferenca Puskasa. Upravo Mađar je sve do sinoć držao pomenuti rekord, a zatim je po ko zna koji put stranice povijesti ispisao Modrić.