NEVIĐENO: Fenerbahče dobio tri penala za 23 minute!

U prvom kolu turske Süper Lige Fenerbahče je uvjerljivo pobijedio Gazisehir s 5:0, a prva tri pogotka pala su u prve 23 minute u kojima je sudac za Fenerbahče dosudio čak tri kaznena udarca.

Uvjerljiva pobjeda Fenerbahčea nije iznenadila pratitelje turskog nogometa s obzirom na to da u redovima istanbulskog velikana igraju Max Kruse, Victor Moses, Nabil Dirar i Mauricio Isla.

Međutim, neobično je što je Fenerbahče u prve 23 minute imao čak tri kaznena udarca. Moses je zabio kazneni udarac u 6. minuti, promašio u 13., a u 23. je Emre Belozoglu treću loptu s bijele točke pospremio iza protivničkog vratara.

Iako taj statistički podatak još uvijek nije poznat, vjerojatno je u Istanbulu srušen svjetski rekord – tri penala u 23 minute!