NEVIĐENO: Lovren se ozlijedio, a Klopp se odlučio na nevjerojatan potez!

U ovim trenucima igra se susret trećeg kola FA Cupa između Wolverhamptona i Liverpoola. Rezultat je nakon prvog poluvremena 1:0 za domaćina.

Ne treba čuditi da Wolvesi vode jer je Liverpool večeras izašao u kombiniranom sastavu. Jurgen Klopp je ispremiješao sastav, a priliku od prve minute dobila su dvojica golobradih mladića.

Po prvi put u seniorskoj momčadi Redsa našli su se Rafael Camacho na desnom beku i Curis Jones u veznom redu, a od susreta sa Cityjem u početnoj postavi našli su se samo Dejan Lovren i James Milner.

Da stvar bude gora po Liverpool, Lovren je zbog ozljede morao napustiti travnjak već u šestoj minuti, a Klopp se odlučio na nevjerojatan potez. Nijemac je u igru odlučio poslati 16-godišnjeg Ki-Jana Hoever, mladića koji je rođen 2002. godine!

Mladi Nizozemac je tako postao najmlađi igrač u povijesti Liverpoola koji je nastupio u FA Cupu.