NEVJEROJATAN PROMAŠAJ: Mladi napadač Manchester Uniteda promašio zicer nad zicerima!

Nogometaši Manchester Uniteda poraženi su u dvoboju petog kola Europske lige na gostovanju kod kazakhstanske Astane.

Gosti su poveli već u 10. minuti pogotkom Lingarda, ali u nastavku dvoboja uslijedio je preokret domaćina.

Mogao je Manchester United i udvostručiti vodstvo, ali zicer koji je zapucao mladi Chong u 54. minuti je nevjerojatan. Dobio je savršenu loptu na rub peterca, imao prazan gol ispred sebe, ali je poslao loptu visoko iznad prečke.

Kazna za nestvaran promašaj stigla je odmah u idućem napadu Astane. Shomko je izjednači na 1:1, a onda je Bernard autogolom doveo domaćine u prednost 2:1 što se na kraju pokazalo kao konačni rezultat.