Nevjerovatne emocije: Golman Besiktasa zaplakao nakon primljenog gola!

Fudbaleri Bešiktaša večeras u Kijevu protiv Dynama igrali odlučujući meč za prolazak u nokaut fazu. Ipak, gosti su doživjeli pravu katastrofu jer su poraženi sa ubjedljivih 6:o, a u prvom poluvremenu su primili čak 4 gola.

Turski je prvak ovisio samo o sebi i pobjeda ih je vodila u sljedeći krug. Dinamo je poveo već u 9. minuti preko Besedina, a Yarmolenko je u 31. udvostručio prednost. Do kraja poluvremena domaćin je postigao dva gola, a strijelci su bili Buyalskyy i Gonzalez.

Dinamo je u drugom poluvremenu nastavio golijadu. Sydorcuk je u 60. minuti zabio i peti pogodak kijevske momčadi, a konačnih 6:0 je postavio Moraes u 77. minuti igre.

Koliko je turskom timu ova utakmica značila najbolje pokazuje slika pred kraj prvog poluvremena. Naime, golman Bešiktaša Fabricio Agosto Ramírez je u nevjerici zaplakao nakon što ga je Gonzalez matirao po četvrti put.