Newcastle na gostovanju senzacionalno savladao Tottenham!

Ekipa Newcastlea senzacionalno je porazila Tottenham u trećem kolu Premeirshipa minimalnim rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na Tottenham Hotspur stadionu postigao je Joelinton u 27. minuti kada je rutinski riješio situaciju jedan na jedan s Llorisom, a sve do kraja susreta ‘Spursi’ su bili bolji tim, pokušavali su doći do pogotka, ali jednostavno nisu imali koncentracije u završnici.

Vrijedi izdvojiti i situaciju iz 79. minute kada je štoper Newcastlea faulirao Harryja Kane u kaznenom prostoru gostiju, ali sudija Dean ni nakon dodatnih konsultacija s VAR-om nije dosudio penal.

U drugom susretu, Wolverhamtpon i Burnley odigrali su meč bez pobjednika, a konačni rezultat bio je 1:1. Burnley je preko Barnesa u prvom poluvremenu stigao u vodstvo, a jedan bod domaćima iz penala u 95. minuti donio je Jimenez.