Neymar nakon poraza od Rennesa udario navijača šakom u glavu!

Rennes je uspio nadoknaditi dva pogotka zaostatka i boljim izvođenjem kaznenih udaraca sa 3:2 (2:2) pobijediti favorizirani PSG u finalu Kupa Francuske.

PSG je poveo 2:0 pogocima dvojice brazilskih reprezentativaca, Danija Alvesa u 13. minuti i Neymara u 21. minuti. Rennes je smanjio autogolom Kimpembea u 40. minuti, a izjednačio je Mexer u 66. minuti.

Do kraja osnovnog dijela utakmice, kao ni u produžetku nije bilo pogodaka pa je o pobjedniku odluka pala izvođenjem kaznenih udaraca, u koje je PSG ušao s igračem manje, jer je pred kraj produžetka isključen Kylian Mbappé, zbog grubog starta.

Nakon završetka dvoboja bijesan je bio Neymar. Po izlasku s terena udario je navijača nakon provokacije, a kasnije je kritizirao mlađe suigrače:

Jako puno njih mi izgleda izgubljeno. Moraju manje pričati, a više slušati. Ponekad netko od starijih igrača nešto govori, a njih nije briga. Trener nešto govori, a njih opet nije briga. Nedostaje im respekta. Ja se nisam tako ponašao u njihovim godinama“, rekao je Brazilac.