NIJE MU LAKO: Uplakani Modrić odgovorio na pitanje koje zanima sve u Hrvatskoj

Hrvatska je odigrala neodlučeno s Italijom 1:1 u posljednjem kolu grupe B Europskog prvenstva u Njemačkoj.

Vatreni‘ završavaju na trećem mjestu u grupi s dva osvojena boda i samo im teorija daje nadu za prolazak u osminu finala.

Vodila je Hrvatska od 55. minute pogotkom Luke Modrića, ali u osmoj minuti sudačke nadoknade, odnosno u posljednjem napadu na susretu, Mattia Zaccagni šokirao je ekipu Zlatka Dalića i pogodio za prolazak Italije.

Susret je pred kamerama HRT-a komentirao neutješni Luka Modrić.

Ne znam što bih vam rekao. Nogomet je nekad okrutan i to se danas pokazalo. Što je, tu je. Ne znam gdje je sudac našao osam minuta produžetka. Ako trebaš pasti, treba pasti ovako. Nije neka utjeha, ali što je tu je“, kazao je uplakani kapetan Hrvatske..

Sve interesira je li ovaj nastup posljednji u dresu reprezentacije za Luku Modrića.

Nije sad vrijeme za te priče“, kratko je poručio Modrić i napustio intervju.