NIJE MU SE DOPALO: Čuveni Piksi reagirao na šokantnu izjavu kapetana nakon poraza od Engleske

170624Stojkovic

U susretu 1. kola grupe C Europskog prvenstva u Gelsenkirchenu su igrači Engleske pobijedili Srbiju rezultatom 1:0.

Englezi su u prvom dijelu diktirali tempo i pokazali da su s razlogom jedan od favorita za titulu, dok su se Srbi većinom branili i izgledali bezopasno.

Međutim, u drugom poluvremenu Englezi su ostali bez energije i postavili brojne upitnike oko nastavka Eura, a Srbi su odlučnijom igrom izgledali kao bolja momčad u nastavku, ali nisu uspjeli izjednačiti.

Nakon utakmice medijima se obratio i izbornik Srbije Dragan Stojković Piksi, novinare je naročito interesiralo kako komentira zadnju izjavu kapetana Dušana Tadića koji je poručio da je trebao igrati od prve minute.

Teško sam podnio odluku da ne igram od prve minute, vjerujem da sam najbolji igrač ove reprezentacije, lider, bez puno lažne skromnosti. Međutim, ako je izbornik odlučio da igram pola sata, poštujem to“, rekao je Tadić, a na sve se nakon toga osvrnuo Stojković:

Uh, to nije dobro ako je to kazao, to je bila moja odluka iz taktičkih razloga, htio sam ga sa svježim nogama u drugom poluvremenu, u pitanju je taktika, ništa drugo“, poručio je Piksi.