NJEMAČKI KUP: Bayern preokretom do slavlja protiv drugoligaša!

Bayern je izvukao važnu pobjedu u šesnaestini finala njemačkog kupa. Thomas Muller pogodio je za preokret njemačkog prvaka protiv drugoligaša Bochuma.

Bavarci su u susret protiv ove sezone slabašne drugoligaške momčadi krenuli u izmiješanom sastavu. Kovač je poštedio Alabu, Coutinha i Lewandowskog koji su ostali na klupi.

Bayern je gubio 1:0 sve do 83. minute, protiv momčadi koja ima najmanje bodova u drugoj ligi (9) i nalazi se u zoni ispadanja u treću ligu. Bochum je poveo autogolom Daviesa u 36. minuti.

Od poluvremena do 65. minute zaigrali su Lewandowski, Coutinho i Muller. Bochum je uspijevao sačuvati mrežu, ali samo do 83. minute. Tad je Gnabry zabio za izjednačenje, a šest minuta kasnije preokret je zaključio Muller.

Bochum je pobjednički gol primio s igračem manje nakon crvenog kartona Kotchapa u 88. minuti susreta.