NOĆNA MORA POSTALA STVARNOST: Conte priredio show nakon poraza u Dortmundu!

Borussia Dortmund je protiv Intera velikim preokretom stigla do važne pobjede 3:2 i otvorila si put prema osmini finala Lige prvaka.

Inter je odigrao briljantnih prvih 45 minuta. Pogotkom Lautara Martineza poveo je već u petoj minuti, a na 2:0 je do kraja prvog poluvremena povisio Vecino. Međutim, u drugom dijelu gledali smo sasvim drugu utakmicu.

Lucien Favre očito je održao upečatljiv govor u svlačionici jer je Borussia drugo poluvrijeme odigrala gotovo savršeno. Protiv bilo koje Conteove momčadi nije jednostavno nadoknaditi dva pogotka zaostatka, a pogotovo u potpunosti preokrenuti.

Upravo to je uspjelo ‘žuto-crnima’, koji su u nastavku “pomeli” goste i zabili tri pogotka za veliku pobjedu. S druge strane, Inter nije imao odgovor na pritisak Borussije.