Nova majstorija Adema Ljajića, Torino deklasirao Pisu u Kupu Italije!

U okviru šesnaestine finala Kupa Italije Toino je večeras na Olimpicu ugostio drugoligaša Pisu, koju sa trenerske klupe vodi legendarni Gennaro Gattuso. Tim Siniše Mihajlovića je slavio pobjedu rezultatom 4:0.

[ads1]

Dugo je Gattusov tim odolijevao,  izborio je i produžetke, iako je od 75. minute igrao sa igračem manje zbog povrede Lazzarija. Ipak, u drugoj minuti prvog produžetka Adem Ljajić je ispalio pravu bombu sa ivice šesnaesterca i doveo svoj tim u vodstvo.

Isti igrač je bio asistent kod drugog gola Maxija Lopeza u 111. minuti, da bi samo dvije minute kasnije Boye pogodio za sigurnih 3:0. Pred kraj drugog produžetka u srijelce se upisao i Belotti. U osmini finala Torino ide u goste ekipi Milana.