Novak Đoković rutinski protiv Schwartzmana za četvrtfinale Australian Opena

Srbijanski teniser Novak Đoković savladao je u osmini finala Australian Opena Diega Schwartzmana rezultatom 3:0, po setovima 6:3, 6:4 i 6:4.

U prvom setu nije viđena niti jedna break prilika sve do osmog gema, a onda je Đoković iskoristio prvu i poveo s 5:3. Potvrdio je break i riješio prvi set u svoju korist.

U drugom setu Srbin je već na samom početku napravio dva breaka i poveo s 3:0. Schwartzman je uspio vratiti jedan break, a set je pripao drugom igraču svijeta rezultatom 6:4.

U trećem setu Đoković je oduzeo još jedan servis gem protivniku i slavio rezultatom 3:0 za dva sata i sedam minuta igre.

Đoković će u četvrtfinalu igrati protiv Miloša Raonića koji je savladao Marina Čilića rezultatom 3:0, po setovima 6:4, 6:3 i 7:5.