NOVI KIKS BAVARACA: Bayern ispustio pobjedu u 91. minuti!

Novi kiks minhenskog Bayerna. Na gostovanju u Augsburgu izabranici Nike kovača odigrali su tek 2:2.

Nakon iznenađujućeg poraza u prošlom kolu na svojoj Alianz Areni od Hoffenheima (1:2), Bayern je ponovno kiksao, odigravši 2:2 kod Augsburga.

Bavarci su bili šokirani već u 1. minuti kada je Richter zatresao mrežu Neuera. No, njemački prvak uspijeva preokrenuti rezultat golovima Lewandowskog (14) i Gnabryja (49).

Taman kada su svi pomislili da će Bayern osvojiti tri boda, u sudačkoj nadoknadi (90+1) Augsburg iz jedne kontre stigao do izjednačenja, a strijelac je bio Finnbogason.

Union Berlin je ugostio Freiburg i slavio s 2:0. Strijelac vodećeg pogotka u 1. minuti susreta bio je Bulter, koji je fantastično pogodio s 20-tak metara. Konačni rezultat postavio je Ingvartsen (84).

Wolfsburg je i dalje jedina momčad bez poraza, a u subotu je u gostima kod Leipziga odigrao 1:1. Remi ‘Vukovima’ donio je Weghorst u 82. minuti.

Hertha je nastavila je pozitivan niz. Nakon tri uzastopne pobjede, u subotu je kod Werdera remizirala (1:1). U petak je Eintracht Frankfurt kao domaćin nadigrao Bayer Leverkusen 3:0.