Novi kiks Bayerna, Borussia nastavila s pobjedama, sjajni Hoffenheim!

Niko Kovač ponovno je na mukama! Njegov Bayern je u desetom kolu Bundeslige na Allianz Areni dočekao Freiburg, a od Bavaraca se očekivala lagana pobjeda.

Međutim, to se nije dogodilo. Bayern je krenuo dominantno, Freiburg se dobro branio, sve do 80. minute kad se ukazao Serge Gnabry fenomenalnim soloprodorom kojeg je okrunio pogotkom.

Taman kad su svi na Allianz Areni pomislili da je Bayern osigurao tri boda…. Uslijedio je šok!

U 89. minuti Gunter je lijepo uposlio Holera koji zabija za izjednačenje 1:1 te još jedan debakl Kovačeve momčadi na domaćem terenu.

S druge strane, Borussia Dortmund nastavila je sa sjajnim igrama i pobjegla Bayernu četiri boda! Favreova momčad gostovala je kod Wolfsburga te slavila s 1:0 pogotkom kapetana Reusa u 27. minuti susreta.