Novi poraz Topnika: Wolverhampton deklasirao Arsenal!

Nogometaši Wolverhamptona večeras su pred svojim navijačima pobijedili Arsenal s 3:1 u zaostalom susretu 31. kola Premierlige.

Wolverhampton je lakše od očekivanog došao do pobjede protiv indisponiranog Arsenala. Londonski klub si je ovim porazom dodatno zakomplicirao borbu za četvrto mjesto i plasman u Ligu prvaka.

Domaći su poveli u 28. minuti spektakularnim golom iz slobodnog udarca Rubena Nevesa. Samo desetak minuta kasnije bilo je 2:0, a ovaj put strijelac je bio Doherty.

Katastrofa Arsenala u prvom dijelu nastavila se u drugoj minuti sudačke nadoknade kada je na 3:0 povisio Portugalac Jota. Arsenal je do kraja susreta uspio ublažiti pogotkom Sokratisa u 80. minuti.

Arsenal je ostao na petom mjesto sa 66 bodova i nakon dva uzastopna poraza imaju bod manje od četvrtog Chelseaja. Wolverhampton je na sedmom mjestu s 51 bodom.