Novi Zmaj Anel Hadžić strijelac u pobjedi Sturma

Anel Hadžić je nedavno dobio poziv bh. selektora Safeta Sušića i on bi protiv Egipta 5. marta, u Innsbrucku, trebao debitovati u dresu reprezentacije BiH.

Očito je Hadžić dobio dosta na samopouzdanju nakon Papetovog poziva, pa je tako postigao pogodak za svoj Sturm iz Graza u gostujućem remiju protiv Rieda (2:2).

Hadžić je u 21. minuti postigao lijep gol za 1:1, a prethodno je Ried poveo golom Renea Gartlera u sedmoj minuti. U nastavku je Sturm i poveo preko Daniela Beichlera, ali je Gartler u 63. minuti drugim golom donio novo izjednačenje i na kraju podjelu bodova.

Novopečeni bh. reprezentativac je odigrao dobro 90 minuta i uz gol dobio javnu opomenu u 35. minuti. Dodamo da 24-godišnji veznjak, rođen u Velikoj Kladuši, ima dva gola na kontu u ovoj sezoni u 19 odigranih utakmica. Prije Sturma nastupao je za Ried nekoliko sezona.