Nurkić i Dončić odlični u pobjedama svog tima!

Ekipa Portland Trail Blazzersa porazila je Buckse 118:103, a centar Jusuf Nurkić je odigrao dobru partiju. U pobjedi Dallasa nad Wizardsima, Luka Dončič je također bio sasvim dobar.

Portland je nastavio sa dobrim rezultatima kada su nakon utakmice koja je išla u jednom smjeru savladali Buckse koji nastavlju sa toplo-hladno igrama.

Bh. košarkaški reprezentativac Jusuf Nurkić na parketu je proveo 24 minute i za to vrijeme imao sjajan učinak. Postigao je 12 poena, imao osam skokova i šest asistencija.

Sa dobrim partijama je nastavio i mladi slovenac Luka Dončić koji je učestvovao u prekidu negativnog niza kada je Dallas savladao Wizardse 119:110.

Dončić je postigao 23 poena te imao šest skokova i tri asistencije za 33 minute provedene na parketu.