OČAJNO SIMULIRANJE: Mbappe ponovno razočarao nogometnu javnost!

Na početku kvalifikacija za Europsko nogometno prvenstvo 2020. godine Francuska je na gostovanju pobijedila Moldaviju 4:1.

Aktualni svjetski prvaci dominirali su susretom od prve do zadnje minute, ali i kod tri pogotka prednosti Kylian Mbappe je “morao” simulirati.

Mbappe je u punom trku izašao pred domaćeg vratara, skoro ga je i prošao, a onda neobjašnjivo pao. Sudac mu je odmah mu pokazao žuti karton bez obzira na Mbappeovo čuđenje.

U trenutku kad je najbolji mladi nogometaša svijeta pokušao iznuditi kazneni udarac njegova je reprezentacija već vodila 4:1, a i Mbappe je koju minutu ranije zabio pogodak.

Međutim, talentirani Francuz je osim svog nogometnog talenta, protivničkim navijačima pokazao i glumački.