Odbrana sezone: Kepa nevjerovatnom paradom zaustavio raketu Ndidija!

Londonski Chelsea upisao je šokantan poraz na svom Stamford Bridgeu. Bolja je bila ekipa Leicestera rezultatom 1:0.

Jedini pogodak na utakmici postigao je Jamie Vardy u 51. minuti. Najzaslužniji što je završilo ‘samo’ 1:0 je Kepa Arrizabalaga.

U samom finišu prvog poluvremena mladi Španac je pokazao zašto je najskuplji golman na svijetu. Ndidi je natrčao na loptu i raspalio raketu pod samu prečku.

Kepa je izuzetno silovit udarac zaustavio na nevjerovatan način, a njegova intervencija je postala viralni hit. Nažalost njegova dobra partija nije pomogla Plavcima da ostvare pozitivan rezultat.

Poraz Chelseaja dodatno je zakomplikovao stanje u gornjem dijelu tabele, a iznenađenja je iskoristio Liverpool.