Oklahoma nakon dva produžetka svladala Utah, Minnesota šokirala NY!

Oklahoma City ponudila je još jednu spektakularnu utakmicu u NBA ligi, ovoga puta protiv Utah Jazza.

Thunder je pobijedio Utah Jazz sa 148:147 nakon dva produžetka. Igrač odluke bio je Paul George koji je pogodio težak šut preko Rudyja Goberta za konačnih 148:147 osam desetinki prije isteka drugog produžetka.

George je susret završio sa 45 koševa, 9 skokova i 7 asistencija, Russell Westbrook dodao je 43 poena, 15 skokova i 8 asistencija, dok su u sastavu Jazza najbolji bili Donovan Mitchell sa 38 pogodaka i Rudy Gobert sa 26 koševa i 16 skokova.

Minnesota Timberwolvesi ostvarili su rijetku gostujuću pobjedu svladavši u New Yorku Knickse sa 115:104. Najefikasniji je ipak bio Derrick Rose sa 20 poena, dok su domaćine predvodili Damyean Dotson sa 20 koševa i DeAndre Jordan sa 16 koševa i 19 skokova.

Indiana Pacersi zadržali su treće mjesto u Istočnoj konferenciji nakon 126:111 domaće pobjede protiv New Orleans Pelicansa.

Gosti su krajem druge četvrtine imali 20 poena prednosti, ali Pacersi već do kraja treće četvrtine preuzeli vodstvo te u posljednjih 12 minuta stigli i do uvjerljive pobjede.

Najefikasniji kod Indiane bio je Wesley Matthews sa 24 koša, dok je kod Pelicansa to bio Cheick Diallo sa 16 pogodaka i 18 skokova. Odličnu utakmicu odigrao je hrvatski reprezentativac Bojan Bogdanović koji je ubacio 20 koševa uz pet skokova i dvije asistencije.

Los Angeles Clippersi ostvarili su vrijednu 112:106 pobjedu na gostovanju kod Memphis Grizzlies. Veliki preokret u samoj završnici ostvarili su Toronto Raptorsi koji su u svojoj dvorani pobijedili San Antonio Spurse sa 120:117.

Denver Nuggetsi su kao gosti svladali Dallas Maverickse, za koje zbog ozljede gležnja nije igrao Luka Dončić, sa 114:104. Denverov Nikola Jokić je sa 19 poena, 13 skokova i 8 asistencija bio najbolji igrač susreta.