Omladinci Liverpoola “izgorili” u želji da se dokažu, Villa slavila visok trijumf

Nogometaši Aston Ville plasirali su se u polufinale engleskog EFL cupa pobjedom protiv rezervnog tima Liverpoola rezultatom 5:0.

U 14. minuti Hourihane uz dosta sreće postiže pogodak i svoj tim dovodi u vodstvo. Vrijedi napomenuti da je do pogotka Aston Ville Liverpool bio zaista bolji rival.

Tri minute nakon toga, Boyes postiže autogol i time je ugasio sve nade svog tima, a do poluvremena je Kodjia s dva pogotka donio veliko vodstvo svog tima.

Do kraja meča Aston Villa je postigla još jedan pogodak i to preko Wesleyja u 92. minuti za konačnih 5:0.

Prvi tim Liverpoola propustio je obaveze u EFL cupu zbog utakmica Svjetskog klupskog prvenstva.