Osijek se dva puta spašavao protiv Gorice, Zekić podnio ostavku!

U petak poslijepodne u susretu 26. kola Prve hrvatske nogometne lige Osijek i Gorica su odigrali bez pobjednika 2:2 (0:1).

Gorica je povela pogotkom Lovrića pred kraj prvog poluvremena, na 1:1 poravnao je kapetan Osijeka Škorić, no Gorica je ekspresno došla do nove prednosti drugim pogotkom Lovrića.

Konačnih 2:2 postavio je Ejupi snažnim udarcem s s ruba kaznenog prostora nakon lijepe solo-akcije. Strijelac Ejupi nije dočekao kraj susreta jer je zbog dva žuta kartona u kratkom razdoblju isključen u 89. minuti.

Sudac Jović je zbog prigovora na tribinu poslao i trenera Osijeka Zorana Zekića. Zekić je nakon utakmice ponudio svoj mandat na raspolaganje predsjedniku Ivanu Meštroviću, koji je to prihvatio.

Ne ide nam u zadnje vrijeme. Što god pokušali, ne ide. Možda sam i ja postao preveliki teret. Najbitnije je da klub ima svoj mir, da se stvari poslože i da se više ne priča o treneru“, rekao je na svojoj zadnjoj tiskovnoj konferenciji kao trener Osijeka Zekić.