OTKRIVAMO: Evo zašto je VAR soba bila prazna na utakmici Reala!

U nedjelju navečer odigrana je kontroverzna utakmica između Real Valladolid i Real Madrid (1:4) u sklopu 27. kola španjolskog nogometnog prvenstva.

Domaća momčad je povela i imala kazneni udarac, ali su gosti iz Madrida u nastavku uspjeli preokrenuti. Međutim, Valladolidu su poništena dva pogotka, zbog čega je VAR postao glavna tema utakmice.

I onda se i s njim dogodila nevjerojatna situacija. Naime, u 14. minuti Guardiola je doveo Valladolid u vodstvo, a glavni sudac Jesus Gil poništio pogodak zbog ofsajda, koji je doista i bio.

Iako je sudac Gil donio ispravnu odluku, bizarna situacija dogodila se kada je pozvao VAR sobu u kojoj nije bilo – nikoga!?

Milijuni gledatelja u televizijskom prijenosu vidjeli su da je VAR soba prazna, a ekrani i svjetla isključeni. Bez obzira na to, Gil je poništio odluku, ali je ostalo pitanje gdje su nestali suci iz VAR sobe.