OTVARANJE IZ SNOVA: Nexe u drugoj utakmici sezone upisao novu pobjedu!

Našički Nexe je u susretu drugog kola regionalne rukometne SEHA lige u Ljubuškom slavio protiv Izviđača s 24:23. Našičani su do svoje druge prvenstvene pobjede stigli u pravoj pravcatoj drami.

Izviđač je bolje otvorio susret i nakon samo četiri minute vodio s 4:0. No, tada se probudio Nexe, koji se paklenom serijom uspio preokrenuti rezultat u svoju korist i povesti s 8:6.

Nakon toga su gledatelji u Ljubuškom gledali igru gol za gol. Na poluvrijeme se otišlo s rezultatom 13:13. U drugom dijelu je hrvatski viceprvak pobjegao na plus tri (20:17), ali se Izviđač uspio vratiti u susret i pet minuta kraja izjednačiti na 22:22.

U dramatičnoj završnici Nexe je pogotkom Albina Etera za 23:22 došao do druge pobjede u jednako nastupa u novoj sezoni SEHA lige. Kod Nexea je s pet pogodaka najefikasniji bio Vedran Zrnić, dok su kod Ljubuškog jednak broj pogodaka postigli Vasilije Kaluđerović i Vedran Delić.

Treba istaknuti sjajnu utakmicu Nexeovog vratara Mihaila Radovanovića, koji je obranom tri sekunde prije kraja donio veliku pobjedu svojoj momčadi.

Podsjetimo se, Nexe je u prvom kolu senzacionalno, po prvi put u klupskoj povijesti, pobijedio Prvo plinarsko društvo Zagreb. Otvaranje nove sezone iz snova za Horvatovu momčad!