Ovaj čovjek je nevjerojatan! Messi se vratio nakon tri mjeseca, pa napravio nepojmljivo

150924Messi

Mnogima je nemoguće da se vrate nakon tri mjeseca pauze i riješe utakmicu s dva pogotka i asistencijom. Mnogima, ali ne Lionelu Messiju.

Inter Miami nastavio je s apsolutnom dominacijom u sjevernoamečkoj MLS ligi i u noći iza nas je pred svojim navijačima sa 3:1 slavio protiv Philadelphia Uniona.

Neopisivo puno je ovaj susreta značio navijačima Intera, s obzirom na to da se nakon tri mjeseca izbivanja na teren vratio Lionel Messi.

Podsjetimo, Argentinac je ozlijedio gležanj u finalu Copa Americe i od tada nije bio na travnjaku, a po povratku je odmah pokazao “tko je gazda“.

Prvo su gosti poveli i to već u drugoj minuti preko Uhrea. Igrala se 26. minuta kada je Inter poravnao. Luis Suarez uposlio je Messija, a ovaj pogađa za 1:1.

Četiri minute nakon toga opet kombinacija iz Barcelone. Jordi Alba je bio u ulozi asistenta, a Messi još jednom strijelac. U 45. minuti je Inter opet zatresao mrežu gostiju, ali pogodak Suareza je poništen.

Urugvajac se među strijelce upisao u osmoj minuti sudačke nadoknade, a sjajnu predstavu Messi je završio asistencijom. Ne treba ni spominjati tko je dobio nagradu za igrača utakmice. Naravno, to je Lionel Messi.

Inter je nakon 28 kola sa 62 boda prvoplasirani u Istočnoj konferenciji i ima deset bodove prednosti u odnosu na drugoplasiranog Cincinnatija.