Ovo mogu samo najveći! Genijalnost Robbena u 95. minuti za veliki preokret!

U okviru 33. kola njemačke Bundeslige RB Leipzig je na svojoj Red Bull Areni ugostio novog starog prvaka Bayern iz Munchena. U nevjerovatnoj utakmici u kojoj je viđeno čak devet golova, Bavarci su slavili pobjedu rezultatom 4:5 nakon velikog preokreta.

Bayern je do 84. minuti imao dva gola zaostatka, gubio je sa velikih 4:2. A onda kreće uragan momaka Carla Ancellottija. Prvo je Lewandowski u 84. minuti smanjio na 4:3, da bi Alaba iz slobodnjaka u 91. fenomenalno pogodio za izjednačenje na 4:4.

A onda genijalnost letećeg Holanđanina. Arjen Robben je maestralnim solo prodorom u 95. minuti utakmice i još maestralnijom završnicom donio Bayernu veliku pobjedu. Ovo mogu samo najveći igrači, a Robben je svakako jedan od njih!