Ovo se ne viđa svaki dan: Zaha pljunuo na protivnika pa promašio nemoguće

Nogometaši Crystal Palacea slavili su na gostovanju kod Brightona sa 1:0. Jedini gol na utakmici zabio je Jordan Ayew u 70. minuti.

Brightonu još uvijek gori pod nogama, za razliku od Crystal Palacea koji je uplovio u mirne vode. Bez obzira na to što je Wilfried Zaha izgubio glavu zbog Ezequiela Schelotta.

Zahu je spasio Jordan Ayew čiji je pogodak donio Palaceu minimalnu, ali jako važnu pobjedu u dvoboju 28. kola engleske Premier lige.

Ayew je izmaknuo pažnji čuvara u 70. minuti s tim da je Christian Benteke napravio veći dio posla. Belgijanac je navukao na sebe kompletnu protivničku obranu, a onda majstorski proigrao Ayewa, koji je hladnokrvno pogodio za 1:0.

Tako su Benteke i Ayew oduzeli titulu igrača utakmice Schelottu, iako on uopće nije ni ulazio u igru. Međutim, dobro je nasmijao nogometne fanove diljem svijeta provociranjem Zahe dok se zagrijavao pored aut-linije.

Što mu je točno dobacio Argentinac nije poznato, ali definitivno ga je uspio pogoditi u živac, pa je Zaha prvo pljunuo u Schelottovom smjeru. Argentinac je na kraju dobio žuti karton, ali je nastavio s provociranjem Zahe gestikulirajući mu da prestane “cmizdriti”.