Njih je nemoguće zaustaviti! Neymar, Di Marija i društvo se poigrali sa Dijonom!

U susretu 21. kola francuske Ligue 1 fudbaleri PSG-a su na svom Parki prinčeva ugostili ekipu Dijona. Parižani su odigrali još jednu sjajnu utakmicu i do vrha su napunili mrežu slabašnih gostiju postigavši im čak osam golova.

Sveci su do prednosti stigli već u 4. minuti utakmice. Angel Di Maria je primio loptu na nekih 20-tak metara i kada se očekivala asistencija argentinski fudbaler je postigao spektakularan gol. Na 2:0 povisio je isti igrač u 15. minuti na asisteniciju Neymara.

U 21. minuti Cavani zabija za 3:0, da bi četvrti pogodak za Parižane postigao Neymar iz perfektno izvedenog slobodnjaka. Brazilac je u 73. minuti poviio na 5:0 nakon sjajnog solo prodora za njegov prvi htatrick u dresu Parižana.

Četiri minute kasnije i Mbappe se upisuje u strijelce, da bi Neymar u 83. minuti sa bijele tačke pogodio za ogromnih 8i konačnih :0. Izgleda da PSG nema komkurenciju u Francuskoj, a tek ćemo vidjeti šta će biti u Ligi prvaka.