PALACE SRUŠIO UNITED: Orlovi šokirali Old Trafford u ludoj završnici!

U susretu 3. kola engleske Premier lige nogometaši Crystal Palacea priredili su iznenađenje svladavši Manchester United na Old Traffordu rezultatom 1:2 (0:1).

Palace je vodio 1:0 pogotkom Jordana Ayewa sve do 89. minute utakmice. Onda je lopta došla do Daniela Jamesa na lijevoj strani kaznenog prostora, a mladi Velšanin je prekrasnim pogotkom zabio za 1:1.

Činilo se da će ‘Crveni vragovi’ izvući težak bod, ali je samo par minuta kasnije Patrick Van Aanholt šokirao Old Trafford i pogodio za veliku pobjedu ‘Orlova’.

Gosti su odigrali brzu kontru, a lopta je na kraju završila u nogama beka londonskog kluba koji je silovito tukao u golmanov kut. Katastrofalno je reagirao David De Gea kojem je lopta prošla ispod ruke.

Treba spomenuti kako je u 69. minuti susreta Marcus Rashford promašio kazneni udarac za Manchester United.

U istom terminu odigrane su još tri utakmice. West Ham je s 3:1 bio bolji od Watforda, Leicester je s 2:1 slavio kod Sheffielda, a Southampton je pobijedio Brighton s 2:0.