Paris Saint-Germain razbio Saint-Etienne bez Neymara i Mbappea! [VIDEO]

Paris Saint-Germain je u petom kolu francuske Ligue 1 bez Neymara i Kyliana Mbappea potopio Saint-Etienne s 4:0 Parku Prinčeva. Parižanima je ovo peta pobjeda u jednakom broju odigranih susreta.

Paris Saint-Germain je poveo preko Juliana Draxlera u 22. minuti, nakon odlične asistencije Marca Verrattija. Na 2:0 je u 49. minuti povisio Edinson Cavani, nakon sigurne realizacije kaznenog udarca koji je sam izborio.

Treći gol na susretu pao je u 76. minuti, a strijelac je bio Angel Di Maria. Konačnih 4:0 postavio je 19-godišnji Moussa Diaby u 84. minuti susreta.

U ranijoj utakmici Nice je pogocima Saint-Maximina i Meloua s 2:1 pobijedila Rennes. Gosti su poveli u 58. minuti autogolom Sarra, ali je Nice je uspjela preokrenuti.

PSG je nakon pet odigranih utakmica uvjerljivo vodeća momčad francuskog prvenstva s maksimalnih 15 bodova, dok je Saint-Etienne na 12. mjestu sa šest osvojenih bodova.