Parma hrabrom igrom uspjela osvojiti bod u Torinu!

Nogometaši Juventusa i Parme podijelili su bodove na Allianzu u okviru 22. kola Serije A odigravši neriješeno 3:3.

U 36. minuti Ronaldo je doveo Juve u vodstvo na asistenciju Matuidija. Do odlaska na odmor nije bilo promjena, a potom je u nastavku uslijedila prava golijada.

Prvo je Rugani iskoristio slučajnu asistenciju Ronalda u 62. minuti i udvostručio prednost Stare dame, ali dvije minute kasnije Barilla sjajno postiže gol glavom za Parmu.

Već u 66. minuti raspoloženi Ronaldo postiže svoj drugi gol na sjajno ubacivanje Mandžukića, a potom je Gervinho smanjio matiravši domaćeg golmana atraktivnom petom.

Konačnih 3:3, kada su svi očekivali posljednji sudijski zvižduk, postavio je odlični Gervinho u 93. minuti. Juventus je nakon ovog kola na prvoj poziciji, dok je Parma na 11. sa 29 osvojenih bodova.