Pašalić junak Milana! Rossonneri sa dva igrača manje savladali Bolognu!

U zaostaloj utakmici 18. kola italijanske Serija A Milan je gostovao kod ekipe Bologne i došao do velike pobjede rezultatom 1:0. Junak Rossonnera bio je mladi Mario Pašalić koji je pogodio u 89. minuti.

Milan je u nevjerovatnoj i dramatičnoj utakmici prekinuo crnu seriju od četiri uzastopna poraza u svim takmičenjima i to na herojski način. Ovom pobjedom crno-crveni su ostali u trci makar za plasman u Evropsku ligu.

Rossonerri su posljednjih pola sata igrali sa samo devet igrača jer je prvo u 37. minuti zbog drugog žutog isključen Paletta, a u 59. teren je morao napustiti i Kučka. Montellini momci su se večeras junački borili, i za to im je stigla nagrada.

U 89. minuti je sjevnula je kontra, Deulofeu je majstorski prošao po lijevoj strani, proturio loptu kroz noge jednom igraču Bologne, a na pravom mjestu je bio mladi Mario Pašalič za veliku pobjedu. Potpuna ludnica!