PERIŠIĆ BRILJIRA U BAYERNU: Postigao svoj prvijenac u Bundesligi!

Hrvatski nogometni reprezentativac Ivan Perišić zabio je svoj prvijenac u Bundesligi u dresu Bayern Münchena.

Perišić je postigao pogodak za 3:1 Bayerna protiv Mainza u trećem kolu njemačkog nogometnog prvenstva.

Nakon što je Mainz iznenađujuće poveo u šestoj minuti pogotkom Jean-Paul Boetiusa, u 36. je momčad Nike Kovača poravnala rezultat.

Razigrani Ivan Perišić je ubacio loptu s lijeve strane u kazneni prostor protivničke momčadi, a Benjamin Pavard je sjajnim udarcem iz voleja zabio za 1:1. Na samom kraju prvog dijela David Alaba je prekrasno pogodio iz slobodnog udarca preokret Bayerna.

U 54. minuti Perišić se upisao na listu strijelaca. Pavard je ovog puta centrirao, a hrvatski reprezentativac je sjajno skočio na rubu peterca i glavom zakucao loptu od prečke za 3:1 Bayerna.

Do kraja utakmice Bayern je postigao još tri pogotka, a strijelci su bili Kingsley Coman, Robert Lewandowski i Alphonso Davies.