Peru prekinuo niz Brazila od 17 utakmica bez poraza!

Brazilska nogometna reprezentacija upisala je poraz od Perua rezultatom 1:0 u prijateljskoj utakmici u Los Angelesu.

U Los Angelesu je odigrana repriza finala ovogodišnje Copa Americe. Tada je Brazil u Rio de Janeiru pobijedio i osvojio kontinentalno prvenstvo, a dva mjeseca kasnije Peru je dobio kakvu-takvu utjehu.

U 84. minuti dosuđen je slobodni udarac za Peru na samom rubu kaznenog prostora na desnoj strani. Ubacio je Yoshimar Yotun, a na pravom mjestu se našao Luis Abram koji je glavom poslao loptu u mrežu.

Brazilski izbornik Tite u drugom je poluvremenu, dok je rezultat bio 0:0, posegnuo za brojnim izmjenama. U igri je ušao i Neymar, ali je peruanski golman Pedro Gallese bio nesavladiv.

Peru je tako prekinuo niz Brazila od 17 utakmica bez poraza. Posljednji put su izgubili od Belgije u četvrtfinalu Svjetskog prvenstva u Rusiji.