Petarda Barcelone na Nou Campu: Briljantna predstava i fenomenalan gol Messija!

U dvoboju 10. kola španjolskog nogometnog prvenstva Barcelona je s uvjerljivih 5:1 slavila na Camp Nouu protiv Valladolida.

Briljirao je Lionel Messi fenomenalnim potezima. Već u drugoj minuti zabio je Lenglet, no gosti su uzvratili preko Kika samo 13 minuta poslije. I onda je krenuo Messi!

Sudjelovao je u sva četiri pogotka do kraja dvoboja. Prvo je maestralno asistirao Vidalu u 29. minuti, a onda je čudesno pogodio s 20-tak metara u rašlje iz slobodnog udarca (34).

Ponovno je zatresao mrežu u 75. minuti nakon asistencije Rakitića. Messi se tu nije zaustavio, već je i u 77. minuti asistirao, ovoga puta za Suareza, koji rutinski postavlja konačnih 5:1.

Barcelona je ovom pobjedom skočila na prvo mjestu tablice La Lige preskočivši hit prvenstva Granadu.