Petarda Intera za sedmu uzastopnu pobjedu u Serie A!

Milanski Inter došao je do sedme uzastopne pobjede u talijanskoj Seriji A! Spallettijeva momčad slavila je na San Siru s visokih 5:0 protiv Genoe i vratila se na drugo mjesto ljestvice izjednačivši se bodovno s Napolijem.

Nerazzurri su poveli pogotkom Gagliardinija u 14. minuti, a samo dvije minute kasnije Politano je povećao prednost. Bio je to rezultat s kojim se otišlo na odmor.

U nastavku susreta Gagliardini je svojim drugim pogotkom na utakmici postavio velikih 3:0 i riješio pitanje pobjednika. Raspoloženi Inter je u samom finišu utakmice postigao još dva pogotka.

Sjajnu igru pogotkom je okrunio Portugalac Joao Mario u 91. minuti, a dvije minute kasnije je Radja Nainggolan postavio konačnih 5:0!

Treba naglasiti da je Inter igrao bez svojeg kapetana i najboljeg igrača Maura Icardija, kojeg je trener Spalletti odlučio odmoriti za susret četvrtog kola Lige prvaka protiv Barcelone sljedeći tjedan.

Inače, prvi se put nakon 22 godine dogodilo da su prva dva gola za Inter u prvih 20 minuta postigla dva Talijana!