Pogba s dva penala donio pobjedu Manchester Unitedu!

U dvoboju 34. kola engleskog nogometnog prvenstva Manchester United je slavio protiv West Hams 2:1 uz dva gola iz kaznenog udarca.

United je nakon poraza od Wolvesa i Barcelone, još jednom skoro razočarao svoje navijače. Gosti su poveli u 10. minuti, no Felipeu Andersonu je gol poništen zbog zaleđa.

Devet minuta kasnije dosuđen je diskutabilan penal za United, iz kojeg Paul Pogba domaćinima donosi važnu prednost. West Ham je nakon toga zaigrao još bolje i u 49. minuti stigao do izjednačenja, strijelac je bio Felipe Anderson.

Ulaskom Rashforda u 55. minuti igra Uniteda se poboljšala, a stigao je i novi penal u 80. minuti. Pogba je ponovno bio precizan i donio važnu pobjedu Solskjaerovoj momčadi u borbi za plasman u Ligu prvaka

United je sada peti sa 64 boda, dok četvrti Chelsea ima dva više, a do kraja je ostalo još pet kola.