Pogledajte ovu brutalnu golčinu: Sisto pogodio iz mrtvog kuta ! [VIDEO]

Jučer navečer odigrana su posljednja dva susreta drugoga kola španjolske Primere. Bila je to večer gostiju, Celta je pobijedila Levante, dok je Huesca uspjela izvući remi na neugodnom gostovanju kod Athletic Bilbaaa.

Celta Vigo je pobijedila Levante u gostima, a u glavnoj ulozi bio je Pione Sisto. Danski reprezentativac je u 10. minuti doveo Celtu u vodstvo brutalnim volej udarcem iz praktično mrtvog kuta.

Isti igrač je odigrao ključnu ulogu kod drugog gola Celte. Naime, Sisto je u 35. minuti Sisto pobjegao po lijevoj strani i asistirao Maxiju Gomezu. Počasni pogodak za Levante postigao je Jose Morales iz kaznenog udarca u 78. minuti susreta.

U drugom susretu večeri, Athletic je ugostio novopečenog prvoligaša Huescu. Baski su do 63. minute imali prednost od 2:0, pogotke su postigli Susaeta i Berchiche, međutim Miramon u 71. minuti te Avila u 87. minuti uspjeli donijeti Huesci veliki bod.